چهارشنبه, 13 اسفند 1399

پیام مدیر عامل

 بنام ایزد یکتا

خدای متعال را شاکریم که نهاد مقدسی را بنام  شرکت تعاونی اعتبار کارکنان تامین اجتماعی استان تهران بنیان نهادیم که ثمراتش سالها می تواند منشاء آسایش و آرامش برای کلیه همکاران محترم شاغل و بازنشسته سازمان تامین اجتماعی در دو بخش بیمه ای و درمانی قرار گیرد.
این مجموعه یقینا" به منصه ظهور نمی رسید مگر:
    الف : با عنایت حضرت احدیت و تلاش روز افزون جمعی از همکاران دلسوز و پر تلاش که تفکرشان فرصتها را نشانه گرفته و آینده ای را متصورند که در مسیر تکاملی اشتغال، بازنشستگی و بازماندگی مولد رفاه و آرامش برای اعضاء محترم باشد.
    ب: مساعدت و همراهی مدیران ارشد سازمان تامین اجتـماعی خصوصا جناب آقای دکتر نوربخش مدیر عامل محترم و جناب آقای دکتر راعی معاونت معزر اداری مالی که با حمایتهای مدبرانه خویش به این شرکت هویت بخشیدند و در شکوفایی این مجموعه از هیچ تلاشی دریغ نکرده اند که برای یکایک آنها خصوصا نامبردگان مذکور توفیق  خدمت بیشتر همراه با سلامتی را از خداوند متعال خواستاریم.
ما بر آنیم تا این نهاد مقدس بواسطه گستردگی حوزه فعالیت خویش و  ظرفیتهای مندرج در اساسنامه ، اصل 44 قانون اساسی ، قانون بخش تعاون و همچنین ماده 77 آیین نامه اداری و استخدامی سازمان تامین اجتماعی مجموعه ای توانمند و اثر گذار را بنا نهیم تا بتوانیم از ظرفیتهای موجود و بالقوه سازمان تامین اجتماعی که از آن جمله وجود بیش از 65 هزار نفر نیروی شاغل در بخشهای بیمه ای و درمانی و هزاران نفر از کارکنان موسسات و شرکت های تحت پوشش سازمان تامین اجتماعی و داشتن نیروهای متعهد و متخصص در امور مالی و بانکی بهره برده و بر اعتلای این نهاد مقدس تلاش نمائیم.
ما با دور اندیشی به افق هایی نگریسته ایم تا با گامهای اساسی بتوانیم بخشی از مشکلات همکاران را مرتفع نموده و به موازات آن بر رشد و بالندگی سازمان خویش بیفزائیم ، و در این راستا خود را به عنوان بازوی توانمند مدیران محترم سازمان بدانیم.
به تاسی از فرمایشات رهبر فرزانه انقلاب که امسال را سال همدلی و همزبانی دولت و ملت نام گذاری فرموده اند، تلاش خواهیم کرد که با همدلی و همزبانی در ارائه خدمتی مستمر و پویا به رسالت خویش عمل نمائیم.
در اینجا بر خود وظیفه می دانم از کلیه عزیزانی که در مرحله اول پذیره نویسی بی درنگ به عضویت این مجموعه درآمدند، تقدیر و تشکر نمایم.
لازم به ذکر است که در مرحله اول پذیره نویسی بیش از 1600 نفر نسبت به خرید سهام اقدام نمودند که در بین سهامداران شخصیت های حقوقی از هیات مدیره، معاونین مدیر عامل و مدیران کل سازمان تامین اجتماعی حضور دارند.
در پایان از کلیه عزیزانی که این حقیر را در ایجاد این مجموعه بزرگ مساعدت نمودند تقدیر و تشکر می نمایم.


                                                                                                                                      علی اشتری ماهینی
                                                                                                                       مدیرعامل شرکت تعاونی کارکنان سازمان
                                                                                                                                تامین اجتماعی استان تهران