چهارشنبه, 13 اسفند 1399
بازدید 17699 بار سه شنبه, 29 ارديبهشت 1394 ساعت 16:03 نوشته شده توسط 

برگزاری مجمع عمومی عادی نوبت دوم شرکت تعاونی اعتبار کارکنان تامین اجتماعی استان تهران

تکتا- مجمع عمومی عادی نوبت دوم شرکت تعاونی اعتبار کارکنان تامین اجتماعی استان تهران برگزار می شود.

 

بدینوسیله از کلیه اعضاء محترم شرکت تعاونی دعوت می شود تا در مجمع عمومی عادی نوبت دوم  که راس ساعت 17 روز شنبه مورخ 94/05/24در محل: مجتمع فرهنگی ورزشی نگین غرب واقع در خیابان آزادی – ابتدای خیابان جیحون  تشکیل می گردد حضور بهم رسانند.
توجه: در صورتیکه هر یک از اعضاء نتوانند در مجمع عمومی فوق حضور یابند می توانند استفاده از حق خو درا برای حضور و اعمال رای در مجمع عمومی به یک نماینده تام الاختیار واگذار کنند. تعداد آراء وکالتی هر عضو حداکثر سه  رای و هر شخص غیر عضو تنها یک رای خواهد بود و در این صورت تایید نمایندگی تام الاختیار با خانم معصومه رفیعی  بازرس / یا آقای محمد نژاد یوسفی  رئیس هیئت مدیره تعاونی خواهد بود. بدین منظور عضو متقاضی اعطای نمایندگی باید حداکثر ظرف مدت 1هفته  پس از انتشار این آگهی  به همراه نماینده خود و با در دست داشتن مدرک موید عضویت در تعاونی و کارت شناسایی معتبر در محل دفتر شرکت تعاونی حاضر تا پس از احراز هویت طرفین، عضویت متقاضی و اهلیت نماینده، برگه نمایندگی مربوط به مقام مذکور تایید و ورقه ورود به مجمع عمومی برای نماینده صادر گردد.
ضمنا" داوطلبان عضویت در بازرسی موظفند حداکثر یک هفته از تاریخ انتشار این اگهی مدارک مربوطه را به دفتر شرکت واقع در خیابان قزوین – سه راه آذری – نبش 8 متری بوتان – مجتمع اداری درمانی بعثت – ورودی درمانگاه – طبقه دوم 66653524-66653664 تحویل نمایند.  
دستور جلسه:
1- استماع گزارش هیئت مدیره و بازرس
2- رسیدگی و اتخاذ تصمیم در خصوص صورتهای مالی سال   93 و تصویب بودجه سال 94 و نحوه تقسیم سود
3- انتخاب بازرس /بازرسان
4- تغییرات اعضاء و سرمایه
5- تصویب آئین نامه اداری و مالی
6- تصویب دستور العمل پاداش هیات مدیره

لازم به ذکر است به همراه داشتن کارت ملی و برگه سهام هنگام ورود به مجمع الزامی می باشد.


 

 

 

 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید